SANAL TUR NEDEN GEREKLİDİR?

Günümüzde teknoloji bu kadar ilerlemişken artık bir çok işlem internet üzerinden yapılıyorken, firma tanıtımında önemli bir yeri olan 360 Sanal Tur Reklam Tanıtımları da firmaların bu ihtiyacına cevap veriyor.

Şöyle ki; iş yerinizi harika bir şekilde dekore ettiniz. Her şey eksiksiz. Ama hedef kitleniz sadece bulunduğunuz il değil. Peki uzaktan gelecekler yerinizi nasıl görecek?

Fotoğraflarda tüm ayrıntıları tek tek çekmeniz gerekecek ve yine de oradaymış hissi veremeyeceksiniz. Bu yüzden 360 Sanal Tur ile müşterilerinize sanki oradaymış hissi verebilirsiniz. İstediği bölüme tek tuşla geçerek iş yerinizi gezdirme imkanı sağlarsınız.

Hem bilgisayar ortamında hem de mobil tarayıcılarda çalışması da ayrı bir avantaj. Bu sayede cep telefonu ve tabletlerden de iş yerinizi 7/24 gezebilirler. Bu size daha fazla müşteri kazandırır.

Peki 360 sanal gezintiyi nasıl gösterebiliriz?

Haklısınız. Fotoğraflar çekildi. 360 Sanal tur oluşturuldu ama müşteriler bunu nasıl görecek?

Bunu dilerseniz Interaktif CD olarak müşterilerinize ulaştırabilir, isterseniz daha kolay ve etkili bir seçenek olan Web Sitenize çok basit bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Günümüzde firma seçeneği o kadar çok ki müşterilerinizin sizi tercih etmesi için diğerlerinden farklı şeyler yapmanız gerekiyor. 360 Sanal Turu kullanmayan o kadar çok firma var ki sizin bunu tercih etmeniz size artı değer katacaktır.

Unutmayın ki sizin nasıl olduğunuzdan çok dışarıdan nasıl göründüğünüz daha etkili bir pazarlama tekniğidir.