HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Responsive
Web Sitesi Tasarımı

Cep telefonu ve tabletler dahil tüm tarayıcılarda tam uyumlu web tasarım ile sizi firmanıza en uygun web tasarım sahibi yapmaktayız. Kayseri başta olmak üzere Türkiye genelinde en basit, en avantajlı bir şekilde kurumsal web tasarım hizmeti vermekteyiz.


Detaylı bilgi için Web Tasarım

Mobil Uyumlu
360° Sanal Tur

Mekanları 360° sanal gezinti şeklinde sanki ordaymış gibi gerek mobil cihazlarda gerek bilgisayar başında istediğiniz yerden gezilebilmesini ve Google Haritalara ve Facebook'a da entegre ederek daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlarız.


Detaylı bilgi için 360 Sanal Tur

Mekanlarınız İçin
Fotoğraf Çekimi

Kurumsal fotoğraflarınız için hızlı ve pratik çözümler üretiyor, farklı bakış açıları ile firmanızı daha net anlatıyoruz. Yüksek kalite mekan ve ürün fotoğraf çekimi hizmetleri ile yanınızdayız.


Detaylı bilgi için Fotoğraf Çekimi

Drone İle Havadan
Fotoğraf ve Video

4K video çekim kabiliyetine sahip drone cihazlarımız ile fabrika, iş yeri, okul, şantiye sahaları, inşaatler gibi birçok alanı havadan görüntülemekteyiz. Ayrıca yüksek kalite fotoğraf çekimleri ile hem avantajlı hem de pratik çözümler sunuyoruz.


Detaylı bilgi için Havadan Çekim

KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ

 

Panorama Kayseri 360 Reklam Ajansı olarak,
birçok alanda faaliyet gösteren firmalarla çalışmaktan gurur duyuyoruz.


İnşaat Firmaları, Eğitim Kurumları, Fabrikalar, Müzeler, Oteller / Yurtlar, Restorantlar, Showroomlar, Mimarlık Ofisleri, Reklam Ajansları gibi bir çok sektöre Web Tasarım, 360° Sanal Tur, Havadan Çekim, Fotoğraf Çekimi, Tanıtım Filmi, Grafik / Tasarım, Google Adwords reklamları, Sosyal Medya Yönetimi alanlarında hizmet vermekteyiz.KALİTELİ BİR WEB SİTESİ NASIL OLMALI?

Responsive (Mobil Uyumlu) Web Tasarım

Yeni teknoloji bir kurumsal web tasarım, mobil cihazların kullanımının artmasıyla kesinlikle mobil uyumlu olmalı. Yaptığımız tüm web tasarımları son teknoloji ve mobil cihazlarla tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Aktif ve Çalışan Sayfalar

Web tasarım yaparken en çok yapılan hata ise boş, çalışmayan, eksik bilgilerle yapılmış sayfalardır. Web sitesinin tüm linkleri çalışır vaziyette ve doğru bilgileri aktarmak zorundadır. Daha önemlisi iletişim formları, e-mail adresleri ve telefonlar da aktif olmalıdır.

SEO Çalışması

Bir web tasarımının arama motorlarında daha etkili olabilmesini sağlamak için SEO çalışması doğru bir şekilde yapılmalıdır. GOOGLE dostu bir web tasarım ile müşteri potansiyeliniz daha da artacaktır.

İçerik Hazırlama

Web sitesinin içeriği de en az web tasarımı kadar önemlidir. İçerikler size özel ve sade olmalıdır. Karmaşadan uzak ve sonuç odaklı, resim ve ikon destekli yazılar ile daha hızlı sonuca ulaşırsınız.

Kayseri'de web tasarım, mobil uyumlu web tasarım, e-ticaret sitesi, yönetim panelli web tasarım, SEO, Google Adwords Reklamları alanlarında hizmetlerimiz ile firmanızı, işinizi internete taşıyoruz.