360° SANAL TUR

GOOGLE BUSINESS VIEW SERTİFİKASI

Sahibi olduğumuz bu sertifika ile 360° Sanal Tur çekimlerinizi Google Haritalara entegre ediyoruz. Google üzerinden arama yapan kullanıcılara web siteniz olmasa bile Google Street View üzerinden iş yerinizi gezme imkanı sağlıyoruz. Ayrıca Google Haritalara eklenen sanal turlar geri dönüş açısından daha fazla etki sağlamaktadır. Ayrıca sanal turlar web sitenize de entegre edilebilmektedir.

NEDEN GOOGLE SANAL TUR

Müşteriler tarafından Google üzerinden firmanız arandığında Business View sayfasında 360° Sanal Tur sunulması firmanıza daha fazla güvenilmesini sağlamaktadır. Firmanız ve işletmeniz hakkında ne kadar fazla içerik sunarsanız müşterileriniz size o kadar güvenir. Google Haritalar ve Sokak Görünümü gibi uygulamalarda da 360° sanal turlarınız yayınlanır.

360 Sanal Tur İle Mekanları Sanki Oradaymış Gibi Gezdirme İmkanı Sağlarız.

Mekanınızı 360 Derece Sanal Tur ile internet ortamına taşırız. Cep telefonları dahil tüm tarayıcılarda ziyaretçilerinizin sanki oradaymış gibi günün her saati online olarak gezmesini sağlarız.

Odaları 360 derece görüntüleme, odalar arası geçiş, sesli ve müzikli anlatım, gerçeklik hissi ile müşterilerinize doğrudan ulaşmanızı sağlarız.

Hiçbir eklentiye ihtiyaç duymadan son teknoloji kullanılarak herhangi bir uygulamadan çıkmadan tüm mekanı gezmesini sağlayabilirsiniz. 360 sanal tur mağaza, okul, hastane, kafe, pastane, kreş, otel gibi iş yerlerinin yanı sıra inşaat ve emlak firmalarının daire tanıtımları gibi alanlarda da kullanılabilmektedir.

360 SANAL TUR REFERANSLARIMIZ

360° Sanal Tur çekimleri, herhangi bir yeri sanki oradaymış gibi görerek gezebilmenizi sağlar. Cep telefonlarında ve tabletlerde sorunsuz çalışan bir 360° Sanal Tur ile web sitenize işyerinizi ekleyebilir, adım adım nasıl göründüğünü online olarak ziyaretçilerinize sunabilirsiniz.